→ Tělová kosmetika

Tělová kosmetika

Hydratovat pokožku těla je rozhodujícím ukazatelem jejího vzhledu. Když se budeme o pokožku pěkně starat, odmění se nám zářivým vzhledem a jasnou texturou. Abychom toho docílili, je potřeba vybírat na dnešním trhu jen to nejlepší, tzn. kosmetiku, která využívá přírodních složek v podobě esenciálních olejů, vitamínů, antioxidantů a minerálů.

Rozhodně mezi top patří tělová kosmetika značek Dove, Palmolive, Felce Azzurra, Body x, Ziaja a další. Každý si tu najde to své, ať už se jedná o mýdla, sprchové gely, deodoranty nebo cokoliv jiného, co se týká péče o pokožku, včetně udržení její hydratace a svěžesti. Mýdla s pumpičkou jsou praktická a velmi hygienická. Jejich dávkovač je naplněn nádhernými vůněmi, které si vyberete přesně na míru. Někdo raději ovocnou, jiný květinovou, stejně jako je tomu u antiperspirantů. Antiperspiranty v kuličce nebo ve spreji zabraňují pocení a dodávají Vám energii. Jsou bez alkoholu, takže při styku s neporušenou kůží nepálí.

Tělové krémy, mléka a balzámy pokožku hezky zvláčňují, hydratují, vyživují i viditelně vyhlazují. Výsledkem je mladší pleť bez projevů stárnutí. Krémy na ruce jsou důležité pro udržení hebkých rukou bez projevů odřeninek a dalšího mechanického poškození. Olivy, heřmánek nebo kakaové máslo je toho důkazem.

Vhodné dárky pro všechny Vaše přátelé i rodinu. Vysoce kvalitní kosmetika je zcela jistě potěší.

Řadit podle